Dziś jest: 15 wrzesień 2019     Imieniny obchodzą: Albin, Nikodem    

Menu główne

 - Aktualności

 - Klub

 - Stadion

 - Mapka dojazdu

 - Rozgrywki

 - Terminarz

 - Tabela

 - Kadra

 - Stats piłkarzy

 - Stats drużyn

 - Galerie zdjęć

 - Forum

 - Kontakt

 - Linki

 - Błękitni TV

 - Stats odwiedzin

 - Liga typerów

 - Ankiety

 - Ranking zdjęć

 - Ost. ocen. zdj.

 

Ostatnio dodane

Meldunek z klubu

Kurpik Kadzidło - Bł...

Błękitni Raciąż - GK...

Korona Karolinowo - ...

Błękitni Raciąż - Ko...

Pokaż wszystkie ...

 

Losowe zdjęcie

 

Najnowsze galerie

Turniej w Gostyninie...

Błękitni - Wkra Pomi...

Błękitni - Makowiank...

Modernizacja stadion...

Liga Okręgowa Junior...

Pokaż wszystkie ...

 

Najwyżej oceniane

 

Ostatnie ocenione

 

Ostatnio na forum

kibic18 - Podobno Prezes Chlopik dzwonił do naszego byłego napastnika Mariu...

kibic18 - Czy wiadomo już o wzmocnieniach naszej drużyny...? Kto przyjdzie....

Hunt_eR - Wiadomo, że dziękujemy. Brawo!!!! I liczymy, że wiosną Błękitni ...

Pokaż forum ...

 

Najlepiej typujący

Pełny ranking ...

 

Najbardziej aktywni

Pełny ranking ...

 

Info

Łącznie wizyt:

780330

w tym roku:

5471

w tym miesiącu:

307

w tym dzisiaj:

35

aktual. na stronie:

15

zarejestrowanych:

395

typujących:

0

 

Polecamy   

     

      

Pokaż wszystkie ...

 

Link do naszej strony

Jeżeli chcesz umieścić na swojej stronie internetowej, bannerek z linkiem do naszej strony - kliknij tutaj ...

 

FORUM

Forum użytkowników strony

 

! ! ! UWAGA ! ! !
Dodawanie wpisów na forum zostało zablokowane
na czas nieokreślony.

HULK

2015-05-30 11:55:34

Ango jak wygląda sytuacja na boisku? Jak to wygląda?

ango

2015-05-30 11:48:59

Koniec I połowy, prowadzimy 1:0

ango

2015-05-30 11:16:08

13 min - prowadzimy w Łomiankach 1:0 po golu Daniela Mitury

ksisiupan

2015-05-29 15:42:14

Ango. Olej to, Nie ma co się denerwować. Każdy o tym wie, ale nie od tego jest ta strona. Ja mam natomiast pytanie: Mamy szanse na awans, dwa najważniejsze mecze przed nami. Czy damy radę utrzymać klub w 3 lidze ? czy mamy dużo do poprawy na naszym stadionie ? no bo nie oszukujmy się. jak Polonia , Łódź, Radom będą chcieli przyjechać na mecz to 100-200 m musimy dla nich mieć ? będzie robiona jakaś klatka dla nich albo dodatkowa, rozbudowana trybuna? chciałbym, aby jak przyjadą KIBICE mieli możlliwość pośpierwać. Kto był na większym meczu wie co znaczy kilkaset gardeł, które śpiewają. Mam też nadzieję, że jeśli uda nam się pyknąć ligę wyżej to i Nasi chłopacy ogarną jakąś 20-30 osobową grupę kibiców z okolicy i pokażą przyśpiewki, żeby nie było tak, że przyjdziemy na mecz, a tu tylko obcy kibice śpiewają. Pozdrawiam Kibiców z Raciąża,

ango

2015-05-29 09:50:07

I dalej zarzucam mącenie. Raz piszesz, że była inicjatywa i rada zawetowała, w innym wpisie piszesz, że nikt się nie odezwał bo się bał. No niestety, to się nawzajem wyklucza. Podkreślam raz jeszcze - chciałbym wierzyć w to, że po prostu nie zrozumiałeś nic z tego co było mówione, a nie że robisz to celowo. KONIEC TEMATU. Kolejne wpisy będę kasował.

2015-05-29 09:46:52

Nie nie miałem tego na celu. Ale też nigdzie nie skłamałem. Mój temat skończył się na: zapytajcie neutralnego radnego jak było i wyciągnijcie sami wnioski. Pociągnąłeś to dalej, zarzucając mi mącenie, czym się wkur*iłem i przepraszam.

ango

2015-05-29 09:39:30

Bardzo łatwo pisać takie rzeczy będąc anonimowym. Po raz ostatni piszę - nic nie zrozumiałeś z tego co było mówione, albo zrozumiałeś i celowo próbujesz mącić. Stawiam na tę pierwszą wersję, bo nie chce mi się wierzyć że ktoś może być tak cyniczny. Masz wątpliwości, nie rozumiesz czegoś - to dopytaj zanim rozkręcisz taką aferę. Dzięki tobie zostałem wczoraj doszczętnie opluty przez jakiegoś wariata (wpisy pokasowałem). Taki masz cel?? No to gratuluję.

2015-05-29 09:30:13

Andrzej, sorry ale też przestań pierd*. Powiedziałem skończyłem temat, niech każdy sobie sam wyciągnie wnioski. Powiedziałeś, że to strona sportowa, a sam wszedłeś jeszcze głębiej w ten temat. Trochę zakrzywiasz czasoprzestrzeń. Czemu po sesji radni dzwonili między sobą i pytali,co temu burmistrzowi odpierd*la i o co mu chodzi z klubem? Bo byli tym oburzeni. Czemu nie powiedzieli tego wprost? Bo bali się, że zostaną potraktowani jak Boguś. Jak tak dalej pójdzie, to zacznę nagrywać każdą sesję, włącznie z momentami gdy ktoś prosi o wyłączenie dyktafonu. Nie będzie mi wtedy nikt zarzucał mącenia, bo będzie wszystko udowodnione. Chcesz, żeby powstał blog na którym będzie opublikowana ciemna strona obecnej władzy? Żeby opublikować wszystkie niespełnione obietnice o redukcji wydatków, poprzez cięcia miejsc kierowniczych? O wypłacaniu pensji sekretarzowi, gdzie takiego stanowiska już nie było? Zatrudnienie i obciążenie budżetu miasta pensją wiceburmistrza? Małe miasto, a tu trzeba płacić jedną z najwyższych pensji dla burmistrza, wiceburmistrza i nieistniejącego stanowiska sekretarza.To póki co jest najodpowiedniejszy burmistrz ze wszystkich startujących w wyborach. Ale najodpowiednejszy, nie znaczy nieomylny. Czemu burmistrz nie poświęci powiedzmy 2000 swojej miesięcznej wypłaty na łatanie dziury w budżecie? Przecież dorabia sobie dodatkowo w starej pracy w Warszawie. No tak zapomniałem: "mam rodzinę na utrzymaniu". Próbowałem pisać stonowanymi emocjami i trzymać się tylko kwestii sportowej, ale mnie krew zalewa gdy ktoś zarzuca mi mącenie, a sam przeinaca fakty.

ango

2015-05-29 09:29:42

Ostatnie zdanie i już kończę ten temat - gdybyś był radnym, to byś nie pytało wymogi, bo takie pytanie padło na sesji 26 maja i burmistrz odpowiadał.

ango

2015-05-29 08:52:46

Czemu człowieku mącisz??? Jaka była inicjatywa???. Było tylko pokazane co nam grozi, jeśli sprawa z egzekucją wyroku pójdzie w maksymalnie złym kierunku. Ale widzę że nie zrozumiałeś tego, co było mówione. Nazywanie tego inicjatywą to daleko idąca zła wola i nie pojmuję motywów takiego działania.

2015-05-29 08:40:41

Ale tego nie musi mi Pan tłumaczyć :) Była taka inicjatywa burmistrza? Była. Rada zawetowała? Zawetowała. Koniec tematu. Opinie wyrobi sobie każdy sam. To jak z tymi wymogami ligi 3 :D

ango

2015-05-29 08:26:19

Nikogo nie kryję i nie mam takiego zamiaru. Kontekst, w jakim była mowa o finansach miasta, był zupełnie inny niż zrozumiałeś. Poza tym to nie burmistrz zabiera jakiekolwiek pieniądze w budżecie, to rada podejmuje taką uchwałę. Warto poczytać ustawę o samorządzie gminnym. Ale dość o tym. Jak pisałem wcześniej to strona o piłce, o naszej drużynie.

2015-05-29 07:43:39

Trochę się zagotował chłopak - pewnie kwestia wieku. Trochę moja wina bo zacząłem ten temat, ale nie chciałem żeby poszedł w tym kierunku. Inną kwestią jest to, że możecie wierzyć bądź nie (a najlepiej spyta neutralnego radnego, bo widzę że obowiązek krycia władzy, na przewodniczącym ciąży), ale temat dofinansowania błękitnych przez miasto, był poruszany przez burmistrza. Ale tak jak powiedziałem - nie chcę tu toczyć wojen, myślałem że Pan Andrzej jednak inaczej do tego podejdzie. Żeby nie było offtopica - czy 3 liga, ma jakieś wymogi infrastrukturalne, których na obrcną chwilę nie spełniamy?

Krychos

2015-05-28 21:35:18

Ej, raciazak23, widzę że ty największym miłośnikiem spośród wszelkich we własnej miłości rozmiłowanych jesteś a insza inszość nie nasza bo wroga. Klepnij Ty się w łeb i swoje polityczne problemy w ratuszu albo na radzie wyjasniaj. Ango ma rację, że ciągle ci źle i ciągle jakiś problem masz (może to problem z samym sobą ?!) To jest strona Błękitnych i dla kibiców Błekitnych ... i jeśli mi Ango pisze, że nikt żadnej kasy klubowi nie zabierze, to ja mu wierzę !!! A wiesz dlaczego ?! Bo więcej dla tego klubu zrobił niż ty pieluch obszczałeś. Kochasz swój klub jak prosty chłop swoją babę, jak jej nie przyłoży to nie kocha ... Bez pozdrowień

ango

2015-05-28 19:01:48

No naprawde ręce opadają. Próbujesz sie mądrzyć a nie masz pojęcia o kompetencjach rady, burmistrza. Nie pierwszy raz uzytkownik raciazak23 próbuje siać zamęt na tej stronie.Dobrze by było, jakbyś zrozumiał coś z tego, co słyszysz. Przykre, że ktoś, kto te informacje próbuje przekazywać również nie wie co sie dzieje dookoła. No i na koniec dodam - chcesz siać propagande to poszukaj innej strony, ja tutaj na to nie pozwolę.

raciazak23

2015-05-28 17:55:24

jak ty użyłeś słowa zaręczam a twoi kumple mówią całkiem co innego to facet ja akurat im bardziej wierze w wypowiedziane słowa niż tobie bo TE MIASTO i TEN KLUB TO NA PEWNO BARDZIEJ KOCHAM OD ciebie, a i jeszcze radny nie napisał o 1ej spr. 3ej a mianowicie że chciał wam zabrać DIETY gdziePONOĆ O MAŁO CO ŚLIPIE NIE WYSZŁY WAM NA WIERZCH a tu na pewno 100% MIESZKAŃCÓW go POPRZE .więcej się nie udzielam facio wole z porozmawiać KULTURALNIE z radnymi MIASTA RACIĄŻ którzy przynajmniej prawdy coś powiedzą

ango

2015-05-28 11:39:53

Bardzo się cieszę, że sprawy klubu, miasta są tak wszystkim bliskie i ważne. Ale bardzo proszę - nie wprowadzajmy polityki na tę stronę. Ja swoje zdanie napisałem, jeśli ktoś mi nie wierzy, to nic na to nie poradzę. Myślę, że ci, co mnie znają, wiedzą jakiego mam "świra" na punkcie naszego klubu. Zaręczam wszystkim, że to co było pisane poniżej przez "radnego" i "raciazaka23" to nie jest prawda, Na tym zakończę. Jeśli ktoś chce porozmawiać na ten, a także na inne tematy dotyczące miasta i klubu, to zapraszam do mnie, porozmawiamy osobiście a nie przez posty na stronie.

(L)egionista

2015-05-28 11:26:12

Ango mam dokładnie takie same odczucie jak ty, ktoś nie może się pogodzić z tym faktem i stara się już skłócać ludzi co do Burmistrza... Zresztą nie ma co gdybać, Co by było gdyby... W sobotę mecz z Łomiankami pomyślcie lepiej o tym a nie burmistrz się komuś przypomina... A tak z innej beczki Panie "radny" po co burmistrz miał by sobie strzelać w kolano i zabierać kasę z sportu i rekreacji w naszym mieście jak to jest jedna z najbardziej namacalnych i odczuwalnych przez mieszkańców korzyści tego miasta. To że Pan Burmistrz zrobi chodnik to nikt się nie żuci przy następnych wyborach i zagłosuje za to, że zabrał kasę z sportu i zrobił chodnik na ulicy sportowej... Sukces Błękitnych przy następnych wyborach na pewno będzie przypisany również Burmistrzowi a jak wiadomo 1/5 wyborców to kibice naszego klubu. Pozdrawiam

ango

2015-05-28 10:15:49

On pisze anonimowo i pisze bzdury. A ja piszę wprost - jest to totalna głupota, nie ma w tym ani odrobiny prawdy. Jak ktoś chce wierzyć anonimowi, bojącemu się podpisać, to niech wierzy. Widzę, że pewnie osoby nie mogą nadal przeboleć tego co się dzieje w Raciążu i próbują jątrzyć gdzie tylko się da.

raciazak23

2015-05-28 09:59:41

nie wiem czy jest radnym czy nie ,ale pisze prawdę, żeby nie co niektórzy radni to burmistrz przestał by dotować nasz klub taki miał pomysł

ango

2015-05-27 21:32:36

Ja, w przeciwieństwie do kogoś podpisującego sie "radny", naprawdę jestem radnym i napiszę tylko tak - to co pisze "radny" to totalne bzdury, nie ma w tym ani odrobiny prawdy. To są totalne bzdury pisane przez kogoś kto coś usłyszał, ale kompletnie nie zrozumiał o co chodzi.

2015-05-27 19:37:00

Ależ drogi kolego (L)egionisto - ja tylko odpowiedziałem na zapytania dotyczące głosów o zaprzestaniu dofinansowania i nie skłamałem w tym temacie, nie złamałem regulaminu - burmistrzowie chcieli wycofać pieniądze z klubu i przeznaczyć je na chodniki oraz spłatę Dobiesa - tyle. Cóż Cię tak wzburzyło w moim wpisie? Czyż taki temat nie dotyczy naszego klubu? Poprostu trzeba dziękować co niektórym osobom, że do tego nie doszło. Przeżyliśmy fajne chwile w tym sezonie i nie chciałbym, żeby przez jedną osobę nasze marzenia legły w gruzach. Uczucie było by podobne do sytuacji z Panią Ostrowską w Legii - przy niespełnieniu pewnych wymogów, mimo wywalczenia awansu na boisku - nie gralibyśmy w 3 lidze (brak pieniędzy). Pozdrawiam

czaro

2015-05-27 19:27:56

W sobotę w łomiankach i w środę w Raciążu mecze sezonu jak wygrają to mają pewny awans do 3 ligi

(L)egionista

2015-05-27 17:39:36

Drogi kolego nie wiem czy jestes radnym czy tez nie ale chyba pimyliles forum kibicow z forum politycznym. Nie siej fermentu, a jezeli masz jakies problemy z burmistrzem to idz do niego wywal co ci na sercu lezy a nie brednie wipisujesz. Ango usuwaj takie komentarze....

2015-05-27 16:36:27

Właśnie nie dzięki Bogu, a dzięki radzie. Grubas chciał przesunąć fundusze z klubu i OSP na budowę chodników. Rada zawetowała ten "genialny pomysł". Doprowadziłby do upadku klub który ma szansę na grę w 3 lidze (wyobraźcie sobie brak dofinansowania przy obecnych kosztach) oraz OSP, która ma jedną z najwyższych liczbę interwencji w województwie. Przydałoby się opublikować kilka innych kwiatków P. burmistrza, żeby ludzie przejżeli na oczy, co Panie Kolego Andrzeju?

Krychos

2015-05-27 14:51:00

No i Bogu dzięki, takie wyjaśnienie mi wystarczy .... a teraz wszyscy na Łomianki ;) kto jedzie - meldować ! Ja będę!

ango

2015-05-27 07:24:14

Krychos - tu nie ma co rozwijać. Nikt nie przestał finansować klubu. A co do 3 ligi, to wywalczmy najpierw awans, żeby nie zapeszyć.

Krychos

2015-05-26 21:17:05

raciazak23 rozwiń temat, bo ciekawie zacząłeś ...

ango

2015-05-25 22:50:00

Mecz jest w sobotę o 11

BR74

2015-05-25 21:05:55

Ango mecz Łomianki - Błękitni Raciąż jaka data i godzina (i internecie znalazłem info że Sobota 15:00 ale mam wątpliwości bo wcześniejszy mecz była godzina inna niż podawali)

    Strona główna...   

 Znalezionych pozycji: 3532      Strona: 43 z 118      Następne: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118

 Znajdź nas na Facebooku

 

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /webs/a_ramka_p_03.php on line 40
 Aktualna tabela

Pokaż pełną tabelę sezonu ...

 
 Najlepsi strzelcy Błękitnych

Nie znaleziono danych.

 
 Najczęściej asystujący

Nie znaleziono danych.

 
 Najwięcej żółtych kartek

Nie znaleziono danych.

 
 Najwięcej czerwonych kartek

Nie znaleziono danych.

 
 Najwięcej rozegranych spotkań

Nie znaleziono danych.

 
 Najwięcej minut na boisku

Nie znaleziono danych.

 
 Najlepsi strzelcy od jesieni 2002r.
 (bez sezonu 2003/2004)

1.

Mariusz Kopecki

87

2.

Kamil Majkowski

62

3.

Piotr Jakubowski

40

4.

Mariusz Borzykowski

28

5.

Jaros�aw �ebrowski

27

6.

Tomasz Grudzień

25

7.

Marcin Kowalski

22

8.

Kamil Boniewski

21

9.

Robert Żochowski

20

10.

Daniel Banaszewski

20

11.

Daniel Mitura

20

12.

Damian Kujawski

18

13.

Dariusz Karwowski

18

14.

Paweł Kopczyński

17

15.

�ukasz Marciniak

15

Pełne zestawienie ...

 

Inicjatywa i aktualizacja: ANGO                        Wszelkie prawa zastrzeżone (C) www.blekitniraciaz.eu                        Wsparcie techniczne: POLLY