Dziś jest: 15 wrzesień 2019     Imieniny obchodzą: Albin, Nikodem    

Menu główne

 - Aktualności

 - Klub

 - Stadion

 - Mapka dojazdu

 - Rozgrywki

 - Terminarz

 - Tabela

 - Kadra

 - Stats piłkarzy

 - Stats drużyn

 - Galerie zdjęć

 - Forum

 - Kontakt

 - Linki

 - Błękitni TV

 - Stats odwiedzin

 - Liga typerów

 - Ankiety

 - Ranking zdjęć

 - Ost. ocen. zdj.

 

Ostatnio dodane

Meldunek z klubu

Kurpik Kadzidło - Bł...

Błękitni Raciąż - GK...

Korona Karolinowo - ...

Błękitni Raciąż - Ko...

Pokaż wszystkie ...

 

Losowe zdjęcie

 

Najnowsze galerie

Turniej w Gostyninie...

Błękitni - Wkra Pomi...

Błękitni - Makowiank...

Modernizacja stadion...

Liga Okręgowa Junior...

Pokaż wszystkie ...

 

Najwyżej oceniane

 

Ostatnie ocenione

 

Ostatnio na forum

kibic18 - Podobno Prezes Chlopik dzwonił do naszego byłego napastnika Mariu...

kibic18 - Czy wiadomo już o wzmocnieniach naszej drużyny...? Kto przyjdzie....

Hunt_eR - Wiadomo, że dziękujemy. Brawo!!!! I liczymy, że wiosną Błękitni ...

Pokaż forum ...

 

Najlepiej typujący

Pełny ranking ...

 

Najbardziej aktywni

Pełny ranking ...

 

Info

Łącznie wizyt:

780330

w tym roku:

5471

w tym miesiącu:

307

w tym dzisiaj:

35

aktual. na stronie:

3

zarejestrowanych:

395

typujących:

0

 

Polecamy   

     

      

Pokaż wszystkie ...

 

Link do naszej strony

Jeżeli chcesz umieścić na swojej stronie internetowej, bannerek z linkiem do naszej strony - kliknij tutaj ...

 

FORUM

Forum użytkowników strony

 

! ! ! UWAGA ! ! !
Dodawanie wpisów na forum zostało zablokowane
na czas nieokreślony.

(L)egionista

2014-03-25 15:01:58

Od mnie i od moich kumpli to się odpier.... Wstyd to ty robisz swoimi zenujacymi wpsami.

qwerty

2014-03-25 13:53:04

A jak ty i twoi kumple nie dojadą, to chociaż nam wstydu nie narobicie

qwerty

2014-03-25 13:51:32

Człowieku - klub jasno napisał co zamierza. I to ty marudzisz i masz żale. Wsiadaj w samochód i jedź, nikt ci nie broni.

(L)egionista

2014-03-25 13:44:41

Ty chyba nie rozumiesz do końca wątka tej rozmowy. Temat dotyczy wyjazdu a nie twoich osobistych odczuć i żali jake masz do kibiców. Tu nikt nikogo nie prosi to tylko moja sugestia dotyczącą tego meczu. Klub nie chce nic organizować, OK nie mają takiego obowiązku, ale mogli by coś pomyśleć w tym temacie i wyjść na przeciw oczekiwaniom kibiców i za pewne nie tylko tym co stali za siatką. Pozdrawiam

qwerty

2014-03-25 13:03:09

No tak, zwyzywać najpierw bez odrobiny racji za to wszystko co przez tyle lat robią, potem udać że nic się nie stało i mieć pretensje, że Zarząd nie biegnie do "kolegów" zza siatki i nie prosi, żeby łaskawie zasiedli w autobusie, który im podstawią. No naprawdę rozkoszne to jest. Ci, którzy chcą, spokojnie sobie dojadą na mecz, jak na każdy inny, na który co 2 tygodnie jeżdżą.

(L)egionista

2014-03-25 12:57:09

Akurat tego komunikatu nie przeczytałem, i to jet nie doczytanie a nie jak ty to nazywasz czytanie ze zrozumieniem, są to 2 różne pojęcia. Widzę, że jesteś bardzo pamiętliwy, ale to w tym momencie nie ma nic wspólnego z wyjazdem. Najlepiej tylko wypominać i krytykować, typowa natura polaka, pamiętasz tylko co złego. Mówi się trudno, ale wracając do tematu, każdy rozumie, że ludzie w zarządzie mają również swoja pracę i obowiązki i jakiś wymiernych korzyści nie czerpią z klubu, Mecz z polonią nie jest zwykłym meczem i to nie jest codzienność organizować wyjazd na polonię, zapewne klub, piłkarze i kibicę o tym wiedzą, ten wyjazd wymaga dużo większej organizacji i poprzez klub było by to dużo łątwiej zorganizować. Każdy wie gdzie jest klub i że tam mógł by się zapisać i zapłacić za autobus i za bilet. A Jeżeli chodzi o odpowiedzialność przy takim wyjeździe, to z takich powodów klub nie chce organizować wyjazdu, ale jak wiadomo po to są podawane dane aby każdy ponosił odpowiedzialność za siebie.

qwerty

2014-03-25 12:17:12

Tak pouczałeś mnie o czytaniu ze zrozumieniem. Sam opanuj tę sztukę. "Władze KS Błękitni Raciąż informują, że nie organizują przejazdu na mecz, kibice muszą to zrobić we własnym zakresie." Nie wiem jak można tego nie zrozumieć i jakiego jeszcze oświadczenia oczekujesz. Na marginesie - dziwisz się, że zarząd nie chce tego zrobić. No podobno kibole mają ten zarząd obalić, podobno prezes to matoł, podobno Raciąż to wy a nie Chłopik i jego psy. No to działajcie chłopaki, Raciąż to wy.

(L)egionista

2014-03-25 12:11:28

Ale ciebie to nie upoważnia żebyś wypowiadał się w ich imieniu, jeżeli klub nie chce zorganizować wyjazdu to niech wyda poprostu oświadczenie że jako organizator meczy nie podjemuję się organizacji wyjazdu na mecz, jeśli ty porónujesz co było kiedyś a co jest teraz, to chyba nie widzisz co się dzieje w świecie kibicowskim. O czasach które wspominasz nie było problemu z wynajęciem busa czy autokaru, bo klub w to w takim stopniu nie ingerował i policja. Kilku krotnie kibice chcieli zorganizować wyjazd, lecz policja po uzgodnieniu z klubem takie wyjazdy blokowała i dzowniła po wszystkich obwozinikach w obrębie 30 km. W ubiegłą niedziele grał Wyszkó z Polonia, mecz który kibiców z Raciąża wiele nie dotyczył a policja równierz pytała obwozinikó czy nikt z Raciąża nie wynajmował busa na wyjazd do Wyszkowa....

qwerty

2014-03-25 12:03:24

jeszcze jedno - w tym słynnym meczu z Gąbinem ty też byłeś za tą siatką, czemu wtedy nie pytałeś co kibice mogą zrobić dla Błękitnych???

qwerty

2014-03-25 11:56:38

>(L)egionista - piszesz, że każdy może pisać co chce, ale Sapy nie wyzywasz od matołów, a mnie owszem. Sapa wyraźnie ma pretensje, że klub nie wyda pieniędzy na to, żeby on mógł jechać na mecz. Co mu się w ogóle w głowie uroiło. Czy on wie, ile kosztuje utrzymanie drużyny? Widzę, że przynajmniej ty to rozumiesz. Uważasz, że ludzie w klubie nie mają co robić? Że im się nudzi? Że nie mają innych zajęć, że nie pracują zawodowo? Czy dla kibiców to tak wiele zorganizować się i pokazać, że chcą coś od siebie dać. Że nie tylko wymagają, że nie tylko wyzywają zza siatki. To tak trudno autobus zamówić. Kilka lat temu na wiele meczy jechał autobus lub chociaż bus zamawiany i opłacany przez kibiców i można było. Mówisz, że klub powinien robić coś dla kibiców. A nie robi?? A kibice co robią? Jak były bilety na mecz- 2 zł, to większość wchodziła przez płot albo stała za siatką. Tak wygląda pomoc dla klubu. A zapytaj kogoś z działaczy ile kibiców płaci składki członkowskie. To jest 25 zł na rok. Ciekawe czy by się znalazło chociaż z 5. O tym może porozmawiajmy.

(L)egionista

2014-03-25 11:46:30

czytałem, ale to ty masz jakieś aluzje, każdy może napisać swoją opinie, ja nie wymagam od klubu płacenia za mnie, ani nikt inny nie powinien, naszego klubu na to nie stać i tak powinniśmy być pełni podziwu że tak wysoko mierzymy w IV lidze i myślimy o awansie. Jeśli chodzi o wyjazdy na mecze w 90% organizują je kluby ale całe koszty pokrywają kibice, w Ekstraklasie mamy stowarzyszenia które się tym zajmują na tym poziomie rozgrywek i przy takiej ilości ludności naszego miasta jest to nie możliwe. Klub z włąsnej dobrej woli powinien taki autobus organizować aby kibice mogli wspierać naszych zawodników, sam pewnie wiesz że przy swoich kibicach i przy dopingu kibice czują adrealinę meczu i pewną presję, że muszą zwyciężyć tym bardziej jeżeli na poloni będą wygwizdywani przy każdej akcji co będzie ich bardzo deprymowało. Dla klubu zorganizowanie autokaru i ewentualne zgłoszenie na Policję to 2 telefonu i żaden problem, dla kibiców organizacja na własną rękę nie jest łatwe. Klub powienien robić również coś dla kibiców bo w końcu to dla nich istnieje ta drużyna i jest to pewien rodzaj rozrywki w naszym małym mieście, zarząd nie buduje drużyny i nie pompuje kasy w klub aby sami mogli popatrzyć i sie pocieszyć, że coś takiego robią.

qwerty

2014-03-25 11:23:54

To przeczytaj co napisał SAPA - MATOLE !!!

(L)egionista

2014-03-25 11:12:34

Nikt nie prosi klubu żeby za kogoś płacił, tak jak napisałem chodzi o organizacje autokaru i prowadzenie zapisów matole, jak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i nie rozumiesz słowa "organizacja" to lepiej 2 razy przemyśl to co piszesz,

qwerty

2014-03-25 08:31:22

Już was całkiem powaliło. Niby czemu klub ma wydawać pieniądze na przejazd kibiców?? Co za problem się skrzyknąć i załatwić autobus. Żal wam 10 zł wydać?? Dajcie coś z siebie temu klubowi, a nie oczekujecie że klub za was zapłaci. Są kibice, którzy są na każdym meczu, od wielu lat. I nie ważne czy to było Słoszewo, czy Węgrów, Ostrołęka czy inne miasto. Są na każdym meczu, jeżdżą za swoje i niczego nie oczekują. A założę się, że wśród tych, co będą najgłośniej krzyczeć o darmowy przejazd będą ci, co niedawno pod płotem wyzywali zarząd od najgorszych.

Sapa

2014-03-25 08:22:37

Dobrze mowisz Legionista. Ale widocznie klubowi szkoda pieniędzy na ogarnianie takich rzeczy i trzeba na własną ręke. A dobrze by było wziąć autobus, 40-50 osób, pare osobówek i troche pokrzyczeć, zawsze byśmy sie jakoś pokazali a tak to jak zwykle pozostaniemy nie docenieni.

(L)egionista

2014-03-24 23:55:45

Moim zdaniem to już klub powinien zorganizować taki autokar na wyjazd do Wawy i zrobić otwarte zapisy. Wyjazd na Polonie musi być zorganizowany i napewno potrzebne będą PESELE i dane osobowe. Chyba że jest ktoś taki kumaty i to ogarnie ale to trzeba zrobić dużo wcześniej a nie na ostatni dzień .

ango

2014-03-24 15:03:56

Zapytam prezesa i jak będę coś wiedział to napiszę na stronie.

Sapa

2014-03-24 14:07:14

W jaki sposób nabyć bilety na mecz z polonią? Bedzie oragnizowany jakis wyjazd? Chetnych na pewno nie zabraknie. Ango daj znać co i jak.

Slawekt

2014-03-22 16:05:21

Brawo! Brawo! Brawo! Jestem pod wrażeniem! To największa nasza wygrana w Przasnyszu. Gratuluję i bardzo dziękuję!

(L)egionista

2014-03-22 15:54:26

Brawo Błękitni, skuteczność niesamowita w 2 meczach już zdobyliśmy 10 bramek a przez całą poprzednia runda zdobyliśmy 30+. I tak zaczynamy powoli marsz ku awansowi.

ango

2014-03-22 15:50:16

koniec meczu 5:1 !!!!!

ango

2014-03-22 15:49:34

91 minuta 5:1 Ł. Szelagiewicz !!!

ango

2014-03-22 15:48:13

89 minuta 4:1 Kopecki!!!

ango

2014-03-22 14:50:39

koniec pierwszej polowy, prowadziy 3:1

(L)egionista

2014-03-22 14:50:00

Brawo!!! Nokaut w 10 minut :-)

(L)egionista

2014-03-22 14:40:59

Ok. Liczę że 3. Bardzo ważne dla nas pkt z przasnysza przywieziemy.

ango

2014-03-22 14:39:42

38 minuta 3:1 Boniewski !!!

ango

2014-03-22 14:38:58

37 minuta 2:1 Kopecki

ango

2014-03-22 14:37:18

skład taki jak w poprzednim meczu z jedną różnicą, za chorego Barankiewicza gra Kopecki

ango

2014-03-22 14:35:29

34 minuta - świetna akcja błękitnych i 1:1, gol mariusza kopeckiego

    Strona główna...   

 Znalezionych pozycji: 3532      Strona: 69 z 118      Następne: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118

 Znajdź nas na Facebooku

 

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /webs/a_ramka_p_03.php on line 40
 Aktualna tabela

Pokaż pełną tabelę sezonu ...

 
 Najlepsi strzelcy Błękitnych

Nie znaleziono danych.

 
 Najczęściej asystujący

Nie znaleziono danych.

 
 Najwięcej żółtych kartek

Nie znaleziono danych.

 
 Najwięcej czerwonych kartek

Nie znaleziono danych.

 
 Najwięcej rozegranych spotkań

Nie znaleziono danych.

 
 Najwięcej minut na boisku

Nie znaleziono danych.

 
 Najlepsi strzelcy od jesieni 2002r.
 (bez sezonu 2003/2004)

1.

Mariusz Kopecki

87

2.

Kamil Majkowski

62

3.

Piotr Jakubowski

40

4.

Mariusz Borzykowski

28

5.

Jaros�aw �ebrowski

27

6.

Tomasz Grudzień

25

7.

Marcin Kowalski

22

8.

Kamil Boniewski

21

9.

Robert Żochowski

20

10.

Daniel Banaszewski

20

11.

Daniel Mitura

20

12.

Damian Kujawski

18

13.

Dariusz Karwowski

18

14.

Paweł Kopczyński

17

15.

�ukasz Marciniak

15

Pełne zestawienie ...

 

Inicjatywa i aktualizacja: ANGO                        Wszelkie prawa zastrzeżone (C) www.blekitniraciaz.eu                        Wsparcie techniczne: POLLY